Jälleenmyyjät

Puhtoinen, Puuvillakatu, FORSSA  puhtoinen.com

Elämisen Virtaa, Vaskokuja, HAMINA  elamisenvirtaa.fi

Heinolan Heila, Työmiehentie, HEINOLA  heilan.fi

Happy State, Väinö Auerin katu, HELSINKI  happystate.fi

Petite & Chérie, Päivöläntie, HELSINKI  petiteetcherie.fi 

Inspiro Hair & Beauty, Lauttakylänkatu, HUITTINEN  inspirohb.fi  

Ekohoitola Norah, Ihoden kylätie, IHODE  ekohoitolanorah.fi

Hoitola Piriste, Niinivaarantie, JOENSUU  hoitolapiriste.fi

Sisustuspuoti Helkkä Dreams, Saimaantie, JOUTSENO   facebook.com/helkkadreams

Hyvän Olon Shaka, Kiljanderinkatu, JYVÄSKYLÄ  parturikampaamoshaka.fi

Kampaamo & kauneushoitola Mosaik, Kauppakeskus Kolmikulma, JYVÄSKYLÄ  mosaik.fi

Sydänjuuri, Kauppakatu, KAJAANI  sydanjuuri.fi 

VitaSalus Store / Hieronta Euforia, Vanhatie, KALAJOKI  hierontaeuforia.fi

Wanhan Saunan Puoti, Cneiffinpolku, KASKINEN  wanhansaunanpuoti.fi

Tukkaputiikki, Haapionkatu, KOKEMÄKI  tukkaputiikki.fi

Hius- ja Kauneuspiste Säihke, Kyreltie, KYRÖSKOSKI  saihkehius.fi

Maammekauppa, Vihtorinkatu, LAITILA  maammekauppa.fi

Floatti, Soittokunnanraitti, LAPPEENRANTA  floatti.fi

Kauneus- ja lymfahoitola Maria Kahilampi, Aavankatu, LEMPÄÄLÄ  kauneuskouluttaja.fi

Käsinetori, Keskikuja, NUMMELA  kasinetori.com

Parturi-kampaamo Hovihius, Sampsankatu, OULAINEN  instagram.com/hovihius

Kauneushoitola Terveys- ja Kauneuskulma, Hallituskatu, OULU  facebook.com/terveysjakauneuskulma

Vuonue, Korvenalantie, PAIMIO  vuonue.fi   

Parturi-kampaamo Tuikku, Keskuskatu, PIEKSÄMÄKI  parturituikku.net

Jalka- ja kauneushoitola Tanja, Polvikuja, POLVIJÄRVI  kosmetologitanja.com

Bay of Beauty, Juuritie, RAISIO  bayofbeauty.fi

À la Villa, Alatie, RAUMA  alavilla.fi

Kauneushoitola BJUUTI, Päätie, SASTAMALA  kauneushoitolabjuuti.com

Parturi-kampaamo Kristiina Helminen, Huhtatie, SASTAMALA  facebook.com/kampaamo-kristiina-helminen

Hyvän Olon Sarastus, Olavinkatu, SAVONLINNA  sarastus.eu

Kaunosoppi, Ideapark, SEINÄJOKI  kaunosoppi.fi

Sisustus- ja lahjapuoti Pellavaenkeli, Joensuuntie, SOMERO   pellavaenkeli.business.site

Auyrsense Tmi Riikka Marjamäki, Aleksanterinkatu, TAMPERE  ayursense.fi

Ihon pieni hoitola, Sammonkatu, TAMPERE  ihonpieni.fi

Kauneushuone MinnaMaaria, Sammonkatu, TAMPERE  minnamaaria.fi

Muikia, Linnankatu, TURKU  forumkortteli.fi/muikia-design

Hoitola VoiHyvin, Pihlajatie, URJALANKYLÄ  hoitolavoihyvin.fi

Luontaishoitola HoivaKäpälä, Suojastentie, YLÖJÄRVI  hoivakapala.fi

Verkkokauppa EkoSego  ekosego.fi

Verkkokauppa Keijun Kuiskaus  keijunkuiskaus.fi